sobota 28. května 2011

Novinky posledních měsíců

Já jsem ostuda!!! Takovou dobu nic nenapsat.......
Když my jsme poslední dobou pořád pryč z Prahy. Od té doby, co máme byt v Libštátě, tak pořád pendluju Libštát - Slapy - Praha. Snažím se užívat si holky, protože se mi krátí rodičovská dovolená a nevím, kdy budu nastupovat do práce. Původně jsem myslela, že půjdu pracovat hned po Adélčiných narozeninách, ale v mém bývalém zaměstnání mi nabídli úplně jinou pozici, kterou jsem nepřijala a dohodla se na odstupném. Zkouším shánět i něco jiného, ale zatím bez úspěchu. No ještě, že můžu "brigádničit" v hotelu, kde si dokážu vydělat celkem slušné peníze. I když je to občas náročné fungovat po nočních.......

Jinak Adélka je přijatá do školky. Bude tam i s Barunkou, která nakonec odklad dostala.
Adélka "už" je od Velikonoc bez dudlíka. Přemluvila ji k tomu ségra. Zvládla to bravůrně - já k tomu nenacházela odvahu. Stačilo mi odnaučovat ji noční popíjení čajíků a dalších nápojů. To bylo hotové peklo, které mělo trvání asi 2 měsíce. S dudlíkem to bylo o poznání lepší.
Taky je na odpolední spaní bez plen, takže může směle nastoupit do školky.

Ono je to s Adélkou ve všem o moc těžší, než s Barunkou. Adéla je vzteklej a tvrdohlavej živel - ale je to naše "přerostlé mimi".

Žádné komentáře:

Okomentovat